☰ Menu
Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Stargardzie

Poniedziałek 30.01.2023

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Schemat organizacyjny - kontakty

Dyrektor
dr hab. Marcin Majewski – m.majewski@muzeum-stargard.pl

Księgowość
Gabriela Sinkiewicz – g.sinkiewicz@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 38

Dział Administracyjno-Gospodarczy
Agnieszka Motyl – a.motyl@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 31

Dział Archeologii
Karolina Stań – k.stan@muzeum-stargard.pl
kustosz Mateusz Szeremeta – m.szeremeta@muzeum-stargard.pl
Iwona Wojciechowska – i.wojciechowska@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 41

Pracownia Konserwacji Zabytków

Lidia Piotrowska - Cześnik - l.czesnik@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 42

Dział Historii i Badań nad Społecznością Lokalną
kustosz dr Monika Ogiewa-Sejnota – m.ogiewa-sejnota@muzeum-stargard.pl
kustosz Piotr Tarnawski – p.tarnawski@muzeum-stargard.pl
Małgorzata Gryciuk - m.gryciuk@muzeum-stargard.pl

tel. 795 480 689

Dział Dokumentacji Zabytków
Mirosław Opęchowski – m.opechowski@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 37
kustosz Andrzej Bierca – a.bierca@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 36

Dział Upowszechniania Sztuki, Edukacji i Promocji
kustosz Joanna Fijałkowska – j.fijalkowska@muzeum-stargard.pl
Marcin Burdziej – m.burdziej@muzeum-stargard.pl
kustosz Przemysław Antczak – p.antczak@muzeum-stargard.pl

Karolina Rembas - k.rembas@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 39
promocja@muzeum-stargard.pl

Biblioteka
Agnieszka Matwiejczuk – a.matwiejczuk@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 33

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Damian Szmit

kontakt email: iod@data.pl

tel. 503677713

Koordynator ds. dostępności - Agnieszka Motyl

email: a.motyl@muzeum-stargard.pl

telefon: 91 578-38-35

Wytworzył:
Udostępnił:
Motyl Agnieszka
(2019-09-22 19:40:33)
Ostatnio zmodyfikował:
Motyl Agnieszka
(2022-12-16 10:51:49)

       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 4919