☰ Menu
Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Stargardzie

Czwartek 25.02.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Kontakty

Dyrektor
dr hab. Marcin Majewski – m.majewski@muzeum-stargard.pl

Zastępca Dyrektora ds. Naukowych
kustosz Jolanta Aniszewska – j.aniszewska@muzeum-stargard.pl

Księgowość
Teresa Czajewska – t.czajewska@muzeum-stargard.pl
Gabriela Sinkiewicz – g.sinkiewicz@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 38

Dział Administracyjno-Gospodarczy
Agnieszka Motyl – a.motyl@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 31

Dział Archeologii
Karolina Stań – k.stan@muzeum-stargard.pl
Mateusz Szeremeta – m.szeremeta@muzeum-stargard.pl
Iwona Wojciechowska – i.wojciechowska@muzeum-stargard.pl
Karolina Bucka – k.bucka@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 41

Pracownia Konserwacji Zabytków
Kamila Sturm – k.sturm@muzeum-stargard.pl
Patrycja Walaszczyk – p.walaszczyk@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 42

Dział Historii i Badań nad Społecznością Lokalną
kustosz dr Monika Ogiewa-Sejnota – m.ogiewa-sejnota@muzeum-stargard.pl
Marta Bierca – m.bierca@muzeum-stargard.pl
kustosz Piotr Tarnawski – p.tarnawski@muzeum-stargard.pl
Michał Franiak – m.franiak@muzeum-stargard.pl 
tel. 91-577-08-25

Dział Dokumentacji Zabytków
Mirosław Opęchowski – m.opechowski@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 37
kustosz Andrzej Bierca – a.bierca@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 36

Dział Upowszechniania Sztuki, Edukacji i Promocji
kustosz Joanna Fijałkowska – j.fijalkowska@muzeum-stargard.pl
kustosz Patrycja Jakubiak – p.jakubiak@muzeum-stargard.pl
Marcin Burdziej – m.burdziej@muzeum-stargard.pl
Przemysław Antczak – p.antczak@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 39
promocja@muzeum-stargard.pl

Biblioteka
Agnieszka Matwiejczuk – a.matwiejczuk@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 33

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Grzegorz Grenda

kontakt email: iodgrzegorzgrenda@gmail.com

Koordynator ds. dostępności - Agnieszka Motyl

email: a.motyl@muzeum-stargard.pl

telefon: 91 578-38-35

Wytworzył:
Udostępnił:
Agnieszka Motyl
(2019-09-22 19:40:33)
Ostatnio zmodyfikował:
Agnieszka Motyl
(2020-10-16 08:32:20)

 
liczba odwiedzin: 753

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X